SELEKTOR R. BISCHA - www.cyberneton.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

SELEKTOR R. BISCHA

RADIESTEZJA

SELEKTOR   R.  Bischa

 

Jest to superczuły uchylny przyrząd radiestezyjny do wszelkich badań radiestezyjnych. Idealny do prac w mieszkaniach i w terenie. Działa w każdym ręku.
Trzyma się go jednorącz pośrodku ustawionej pionowo rączki lub oburącz za przeciwległe uchwyty. Wychyla się w prawo lub w lewo.
Posiada regulację czułości, która odbywa się poprzez zmianę wysunięcia ruchomego ramienia z wygrawerowaną na nim skalą  14-stu rodzajów zastosowań.
Wykorzystywany jest m. in. do: wykrywania cieków podziemnych i ich przebiegu, szkodliwych stref geopatycznych, jak i miejsc korzystnych dla człowieka; do wykrywania aż 5-ciu rodzajów rusztu geobiologicznego (siatki szwajcarskiej) wraz z jej trzema składowymi (równoleżnikową, południkową i węzłów sieci), złóż mineralnych, ukrytych skarbów, zaginionych osób i przedmiotów, podziemnych jaskiń, grot, podkopów oraz do diagnozowania biomedycznego.  
Za pomocą Selektora (jednego lub dwóch) sprawnie i szybko wykrywa się każdy obiekt znajdujący się pod ziemią. Jest doskonałym przyrządem do dokładnego wytyczania kierunku i miejsca, w którym znajduje się najlepsze miejsce na studnię, złoże mineralne, ukryty skarb, jaskinia, zaginiona osoba, zagubiona rzecz.
Da laików jest łatwiejszy do opanowania od wahadła.   
Polaryzacja (wlot-wylot) wskaźnika i innych elementów jest ustalana za pomocą widzenia aury. Konstrukcja przyrządu zapobiega utracie energii radiestety.  
Wymiary: wysokość - 22 cm,  szerokość - 28 cm.         
Jest instrukcja stosowania.


  
*****

www.cyberneton.pl

Prawa autorskie zastrzeżone!
Zabrania się kopiowania i powielania
części lub całości tekstów
bez pisemnej zgody autorów!
All rights reserved!www.cyberneton.pl      All rights reserved!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego