ZAPPER - www.cyberneton.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

ZAPPER

MEDYCYNA NATURALNA

ZAPPERY

do  terapii alternatywnej:

* * * * * * * *
1/  MULTI-ZAPPER   do  trzech  Metod:  
Dr  Clark,   Dr  Rife,   Dr  Beck
Opis podobnego ZAPPERA znajduje się na stronie Stowarzyszenia,
w dziale "Sprzedaż-Kupno", tam można go kupić.





* * * * * * * *
2/ ZAPPER  do  Metody  Dr Clark:
 

 

Instrukcja zawiera opis wielu wariantów kuracji.

Zastosowania: usuwanie z organizmu pasożytów, wirusów, bakterii i innych patogenów oraz przywracanie równowagi organizmu.

Zapper ten generuje impulsy prądu o przebiegu prostokątnym o stałej częstotliwości  35 kHz/ 5 V/ 5 mA.  Ta częstotliwość działa na wszystkie patogeny.  Zabiegi tego rodzaju prądem są całkowicie bezbolesne.

Urządzenie składa się:  z panelu elektroniki oraz dwóch elektrod rurkowych z chromowanej stali o średnicy  2,5 cm i długości 10 cm.
Wymiary panelu elektroniki w cm:  8 x 3 x 11.  Elektrody trzyma sę oburącz lub mocuje do ciała podczas zabiegów.  


Przyczyną wielu groźnych chorób są chorobotwórcze wirusy, bakterie i pasożyty. Ze względu na miejsce ich usadowienia w organiźmie są one często niedostępne dla antybiotyków i innych leków.   
Dr. Hulda Clark z USA po wielu latach badań nad chorobotwórczymi patogenami ustaliła, że za pomocą zapperów, czyli specjalnych impulsatorów elektronicznych, można usunąć te patogeny, stosując już kilkanaście bezbolesnych zabiegów po 61 minut!   


Jest to tradycyjny Zapper opisany w książce "Kuracja życia" - Hulda Clark. Autorka stosuje swoją Metodę z dużymi sukcesami od początku lat 80-tych XX wieku.


Kiedy nie wolno stosować Zapperów:   - u osób z rozrusznikiem serca;   - z arytmią serca;   - z aktywną arytmią komorową;
- u chorych na padaczkę;   - u chorych psychicznie;   - w ciąży.  

* * * * * * * *
3/ PRZYSTAWKA  DENTYSTYCZNA   do  ZAPPERÓW  
do  LECZENIA  
TORBIELI:
 

 
Metodę terapii za pomocą tej PRZYSTAWKI stworzył Remigiusz Bisch  i od ponad 15 lat jest stosowana przez wielu pacjentów i stomatologów
   
Sposób stosowania PRZYSTAWKI DENTYSTYCZNEJ
łącznie z Zapperami  Nr 1  lub  Nr 2:
Przystawkę podłącza się do wyjścia Zappera. Do wyjścia przystawki przyłącza się miękki przewód 2-żyłowy, którego końce przykłada się po obu stronach dziąsła, powyżej zęba - na torbielu, czyli tam, gdzie jest wybrzyszenie dziąsła. Odizolowane końcówki przewodów przytrzymuje się klipsem lub dwoma palcami. Za pomocą pokrętła nastawia się wartość prądu poniżej progu odczuwania bólu, gdyż dziąsła są po stokroć bardziej delikatne, niż skóra rąk.
PS: starsi stomatolodzy stosują jeszcze w gabinetach podobną metodę, ale z zastosowaniem innego rodzaju prądu (galwanicznego): jedna elektroda tkwi w wywierconym zębie, a drugą trzyma się w dłoni.
1/ MULTI-ZAPPER:  przyciskami klawiatury wybiera się jedną z kilkunastu częstotliwości podanych w instrukcji.
W tym Zapperze można nastawić także prąd galwaniczny, taki jak w urządzeniach stosowanych kiedyś przez dentystów.


* * * * * * * *
Kiedy nie wolno stosować Zapperów:   - u osób z rozrusznikiem serca;  - z arytmią serca;  - z aktywną arytmią komorową;  - u chorych na padaczkę;  - u chorych psychicznie;  - w ciąży.  
Zappery są urządzeniami tylko do celów:   edukacyjnych, informacyjnych, badań i eksperymentów naukowych. Stosowanie Zapperów w praktyce odbywa się na własną odpowiedzialność osoby stosującej po konsultacji z lekarzem prowadzącym, jeżeli ten dysponuje wiedzą praktyczną i teoretyczną w tym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące stosowania zapperów nie były w Polsce teoretyczne udowadniane naukowo, bo nie są akceptowane przez oficjalną medycynę akademicką. Teoretyczne podstawy i zalecenia terapeutyczne znajdziesz w książce "Kuracja życia" – Dr Hulda Clark.

  
*****

www.cyberneton.pl
Prawa autorskie zastrzeżone!
Zabrania się kopiowania i powielania
części lub całości tekstów
bez pisemnej zgody autorów!
All rights reserved!
  
 

www.cyberneton.pl      All rights reserved!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego